Hizmetlerimiz

Büyük Veri

Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda gelişmiş veri analizi çözümleri sunuyoruz. Hizmetlerimiz veri madenciliği, veri analizi, makine öğrenimi, öneri sistemleri ve kişiselleştirme faaliyetlerini içermektedir.
 

Detay

Bilgi Sistemleri

Müşterilerimizin işle ilgili problemlerine mali açıdan etkili ve verimli bilgi sistemleri geliştirerek ve iş süreçlerini destekleyecek hizmetler sunarak çözümler üretiyoruz. Çözümlerimiz müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda iş zekası, karar destek sistemleri ve yönetim/coğrafi bilgi sistemleri tasarlamak ve uygulamaya koymak şeklindedir.

Detay

M2M / IoT

Nesnelerin internetindeki ‘nesneler’ ya da M2M’deki ‘makineler’ kimliği ve yeri internet üzerinden görüntülenebilen fiziksel varlıklardır. Bu ağlar temel olarak nesnelerin ve makinelerin iletişimini içerir. Sensor eklenebilen herşey, örneğin filodaki bir gemi veya evdeki akıllı sayaç Nesnelerin İnterneti’nde bir noda dönüşebilir. M2M çözümlerimizin amacı M2M ile ilgili sağlık, teletıp, akıllı ulaştırma, sağlık hizmetleri, enerji, kamu hizmetleri, endüstriyel otomasyon ve akıllı evler gibi iş alanlarına hakim olmaktır.

Detay